Obserwuj nas na:
Choose your language:
Susz konopny CBD I akcesoria
dla palaczy
Nawet do 30 minut
24H/7
w twoim domu!
WEEDTAXI nie świadczy usług
przewozów pasażerskich.

O Nas

W tym miejscu powinna znajdować się szablonowa informacja o tym kim jesteśmy. Ale właściwie ile takich zakładek przeczytałeś w życiu? Nie chcemy tworzyć kolejnej sztampowej nudnej opowieści, która i tak nie wpłynie w żaden sposób na Twoje życie. Nie lubimy schematów, nie chcemy być na siłę eleganccy, poprawni, przybierać maskarady wysublimowanych uśmiechów- chcemy być prawdziwi, więc jesteśmy sobą.

Codziennie pokonujemy dziesiątki, a nawet setki kilometrów w drodze do Was. Pokonujemy różnorodne przeszkody, nie straszne nam sztormy, huragany czy tsunami, kiedy odnajdujemy Was w przaśnych zakamarkach Waszych ulubionych miejscówek, po to, by po raz kolejny się przekonać, że prawie rok temu warto było postawić wszystko na jedna kartę. 

WIZJA

Pragniemy być czołowym dystrybutorem produktów związanych z branżą konopną oraz zdrowym trybem życia. Dbamy o to, aby firmy, które współpracują z Nami przeprowadzały badania na najwyższym poziomie w najlepszych laboratoriach w Polsce.

Klienci mają zaufanie do Naszych produktów, ponieważ Nasz profesjonalizm widoczny jest w każdym możliwym detalu. Z absolutną świadomością będziemy pamiętać o odpowiedzialności za działanie produktów, które znajdziecie w Naszych sklepach, co przełoży się na najwyższą jakość towaru.

MISJA

Misją Naszej firmy jest życie w harmonii z samym sobą oraz nie zatruwanie własnego organizmu toksynami i złą energią. Dzięki starannie dobranym współpracownikom, mamy pełną kontrolę nad jakością produktów.

Produkty w Naszym sklepie kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują zatrzymać się na moment, odpocząć . Życie w ciągłym biegu, brak czasu dla bliskich, a nawet dla samego siebie- Jesteśmy po to, abyś choć na chwilę zapomniał o codziennych obowiązkach i dał się otulić relaksem.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Strona tylko dla osób pełnoletnich!