Obserwuj nas na:
Choose your language:
Susz konopny CBD I akcesoria
dla palaczy
Nawet do 30 minut
24H/7
w twoim domu!
WEEDTAXI nie świadczy usług
przewozów pasażerskich.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

     

 

WEEDPARTY DOBA WEEKEND TYDZIEŃ MIESIĄC KAUCJA ZWROTNA DOSTAWA ORAZ
 ODBIÓR NA ADRES
WYMAGA DODATKOWEGO ZAOPATRZENIA
KOŁO FORTUNY 119 PLN 179 PLN - - 250 PLN DO 10 KM GRATIS NIE
POŁAWIACZ TOPÓW 89 PLN 109 PLN - - 100 PLN DO 10 KM GRATIS TAK
SHISHA 2 OS. 79 PLN 139 PLN - - - DO 10 KM GRATIS NIE
DYNAVAP VAPCAP - 69 PLN 79 PLN 89 PLN 100 PLN DO 10 KM GRATIS TAK
BONGO GIGANT 90CM 69 PLN 119 PLN - - 150 PLN DO 10 KM GRATIS TAK

BONGO GRAWITACYJNE
STUDENGLASS PREMIUM

399 PLN 499 PLN 599 PLN 799 PLN 1100 PLN DO 10 KM GRATIS TAK
VAPORIZER FENIX MINI - - 89 PLN 129 PLN 150 PLN DO 10 KM GRATIS TAK
VAPORIZER VOLCANO CLASSIC GOLD 299 PLN 399 PLN 499 PLN 699 PLN 900 PLN DO 10 KM GRATIS TAK
WEEDPARTY SPECIAL

CAŁY SPRZĘT U CIEBIE NA IMPREZIE!  BEZ  LIMITU GOŚCI!  BEZ  KAUCJI!
3 GODZINY ZABAWY WRAZ Z KOMPLETNĄ OBSŁUGĄ!
  TYLKO 999 PLN 
OBSŁUGUJEMY URODZINY, DOMÓWKI, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE, WESELA

DO 50 KM GARTIS

TAK

STREFA CHILL 20 M2 900 PLN 1500 PLN 2000 PLN - 1000 PLN 1 PLN / KM NIE
STÓŁ BILARDOWY 6' - 500 PLN 700 PLN 1000 PLN 1000 PLN 1 PLN / KM NIE
ORGANIZACJA IMPREZY ZE SCENARIUSZEM

OD 749 PLN / OS.
ALL INCLUSIVE

- - - - GRATIS NIE

Zadzwoń w celu rezerwacji: 880 420 420 lub skontaktuj się za pomocą Naszego formularza kontaktowego.


REGULAMIN MOBILNEJ WYPOŻYCZALNI "WEEDPARTY"

1. Klient zawiera z Wypożyczalnią umowę wypożyczenia zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie w momencie odbioru wypożyczanych przedmiotów, asortymentu czy sprzętu elektronicznego.
2. Asortyment wypożyczalni zostanie wypożyczony osobie, która okaże dokument tożsamości ze zdjęciem oraz poda adres zamieszkania tożsamy z adresem korespondencyjnym.
3. Wypożyczenie odbywa się po pobraniu od Klienta kaucji, która jest deponowana w kasie i zwracana po oddaniu asortymentu.
4. Kaucja oraz opłaty za wypożyczenie są pobierane z góry za cały okres wypożyczenia.
5. Asortyment wypożyczany jest zgodnie z terminem rezerwacji. Podpisując umowę Klient potwierdza, że są one pozbawione wad oraz zobowiązuje się do zwrotu wypożyczonych przedmiotów w dobrym stanie technicznym.
6. W sytuacji użytkowania przedmiotów przez osoby trzecie odpowiedzialność za przedmioty jest po stronie Klienta.
7. Okresem rozliczeniowym za wypożyczenie przedmiotów jest dzień odbioru ich z Wypożyczalni. Wszelkie opłaty reguluje Tabela Opłat.
8. Klient zobowiązany jest do poinformowania Wypożyczalni telefonicznie lub osobiście o chęci przedłużenia okresu wypożyczenia. Każde przedłużenie okresu wypożyczenia wymaga zgody ze strony Wypożyczalni.
9. W momencie braku zwrotu przedmiotów bądź braku kontaktu w celu ustalenia przedłużenia potwierdzonego akceptacją sprawa zostaje zgłoszona jako przywłaszczenie do właściwych organów ścigania, a Wypożyczalnia ma prawo naliczyć opłatę w wysokości 3-krotnej ceny za dzień ustalonej w Tabeli Opłat, do momentu zwrotu przedmiotów.
10. Klient ponosi odpowiedzialność za zniszczenie trwałe i znaczne, zdekompletowanie oraz za zaginięcie przedmiotów bądź ich pojedynczych elementów. Jako zniszczenia trwałe i znaczne uznaje się: pęknięcia, ubicia, poważne zarysowania jak i urazy mechaniczne niewidoczne z zewnątrz, które uniemożliwiają ich normalne użytkowanie zgodne z założeniami pomocy. W przypadku zwrócenia sprzętu uszkodzonego lub niekompletnego lub braku możliwości zwrotu sprzętu Wypożyczalnia zatrzymuje wpłaconą przez Klienta kaucję oraz w niektórych przypadkach ma prawo obciążyć Klienta dodatkową kwotą kary, jeżeli wypożyczony sprzęt był droższy w zakupie niż uzyskana za niego kaucja. Klient nie ponosi odpowiedzialności za zużycie przedmiotów wynikające z normalnego używania zgodnie z ich przeznaczeniem ( np. drobne rysy, odbicia palców).
11. Do każdego z przedmiotów i urządzeń klient dostaje zestaw środków czyszczących wraz z instrukcją ich użytkowania, ponieważ cały sprzęt z wypożyczali Klient zobowiązuje się zwrócić czysty. W szczególności asortyment szklany powinien być pozbawiony zacieków, przebarwień, osadów, opiłków i jakichkolwiek substancji chemicznych czy organicznych. W przypadku stwierdzenia niedbałości w realizacji punktu 11 Regulaminu Wypożyczalni przez Klienta kaucja zostaje zatrzymana na poczet doprowadzenia sprzętu, asortymentu, przedmiotów do stanu ponownego użycia.
12. Inne, nieujęte tu kwestie reguluje Kodeks Cywilny.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.

Strona tylko dla osób pełnoletnich!